+421 902 634 235

TWIN LOTUS GOLF TOUR 2019

100x200_golf

TWIN LOTUS GOLF TOUR 2019: hrajte o ceny za 10-tisíc eur a exkluzívnu dovolenku v Thajsku!

Red Fox Golf Club Malá Ida v spolupráci so spoločnosťou Twin Lotus prichádza s projektom TWIN LOTUS GOLF TOUR 2019. Od apríla do septembra môžete na stredajších turnajoch v našom rezorte v Malej Ide súťažiť o skvelé ceny!

Každú stredu na turnaji máte v prípade zahratia Hole in One na jamke číslo 2 možnosť exkluzívnej výhry v podobe dvojtýždňovej dovolenky v Thajsku pre 2 osoby v päťhviezdičkovom hoteli!

Každú stredu súťažíme na turnaji série TWIN LOTUS GOLF TOUR 2019 aj o tieto atraktívne ceny:

  1. miesto: značkové tričko, fľaša alkoholu, golfové loptičky (3 ks) a miestenka do veľkého finálového turnaja, ktorý sa uskutoční v septembri 2019.
  2. miesto: značková golfová rukavica, golfové loptičky (3 ks).
  3. miesto: značková šiltovka.

Každú stredu po skončení turnaja série TWIN LOTUS GOLF TOUR 2019 sa uskutoční doplnková súťaž Trouble shot – súťaž spočíva v odohratí obtiažnej rany čo najbližšie k vybranej vlajke na základe inštrukcií organizátora.

Každú stredu pri registrácii dostane každý hráč ako darček produkt značky Twin Lotus (thajská prírodná kozmetika), welcome drink a v stánku priamo na ihrisku bude zabezpečené občerstvenie.

TWIN LOTUS GOLF TOUR 2019 vyvrcholí v septembri veľkolepým finálovým turnajom s tombolou s cenami v hodnote 10-tisíc eur a párty pre hráčov aj ich rodinných príslušníkov.

Do finále TWIN LOTUS GOLF TOUR 2019 postúpi celkovo 25 hráčov, ktorí zvíťazia na jednotlivých turnajoch, tie sa budú konať každú stredu (prvý turnaj je na programe v stredu 3. apríla). Ďalších 15 miesteniek na finálový turnaj pripadne tým hráčom, ktorí odohrajú minimálne šesť turnajov a budú mať z nich najlepší bodový zisk (ráta sa konečné poradie na turnaji). Každý hráč môže odohrať aj viac ako šesť turnajov, ale do kvalifikačnej tabuľky sa mu bude započítavať šesť najlepších výsledkov (konečné poradie) na odohratých turnajoch.