+421 902 634 235

Možnosti marketingovej spolupráce

 1. Golfové partnerstvo
  Spoločnostiam, ktoré si uvedomujú význam získavania nových klientov a dôležitosť budovania obchodných vzťahov ponúkame celoročne partnerstvo, kde sú im k dispozícií veľmi dobré reklamné plochy, darčekové poukazy, výhodné firemné členstva a vstupy. Ponúkame partnerstvo aj pri akýchkoľvek nami organizovaných turnajoch, ktoré môžu byť dobrou propagáciou značky, reklamnou prezentáciou počas turnajoch, mediálnou kampaňou či produktovým partnerstvom.
 2. Turnaj pod názvom spoločnosti
  Organizujeme komerčné športové podujatia pre firmy s golfovými partnermi. Ako golfový klub máme oprávnenie organizovať turnaje na úpravu HCP hráčov, kde je turnaj pomenovaný podľa zadávateľa požiadavky.
 3. Bilboard alebo banner v areáli golfového ihriska
  V rámci obchodného využitia nášho golfového areálu ponúkame zviditeľnenie partnera na našich golfových plochách. K dispozícii máme reklamné bannery 2×1 m rozmiestnené v celom areáli ihriska.
 4. Exkluzivita golfovej jamky
  Jamka počas sezóny bude niesť meno Vašej firmy, spolu s vlajkou a reklamnou tabuľou, ktorá sa pri tejto jamke nachádza.
 5. Expozícia výrobku
  Ponúkame Vám expozíciu Vášho výrobku v našom areáli alebo v clubhouse, kde sa stretávajú všetci golfisti aj negolfisti a ostatný návštevníci ihriska.
 6. Ceny v turnaji
  Radi Vám od prezentujeme Váš výrobok vo forme ceny v rámci golfových turnajoch, ktoré organizujeme na golfovom ihrisku.
 7. Eventy – športovo-spoločneské turnaje
  Organizujeme firemné a spoločenské podujatia na mieru podľa predstáv a požiadaviek zákazníka. Od tvorby pozvánok, cateringu , doplnkového programu až po ďalšie technické a organizačné zabezpečenie. V prípade golfového turnaja organizujeme pre nehrajúcich hostí golfovú akadémiu s pro -trénerom, kde sa oboznámia s teoretickou a praktickou golfovou hrou.